Gossip

Nga Jay Z & Eminem te LL Cool J, kjo është lista e këngëve të palestrës së Ibrahimovic

Aftësia e Zlatan Ibrahimovic për të qëndruar në formë të mirë fizike ka qenë një nga arsyet kryesore pse është paraqitur në mënyrë fantastike në Premier League me Manchester United. Ai bëri 35 vjeç në tetor por ka qenë një nga lojtarët më të rëndësishëm të ekipit të Jose Mourinho, duke shënuar 26 gola në 40 paraqitje. Ai njihet për regjimin strikt të stërvitjes dhe tani ka zbuluar playlist-ën e tij punon në palestër.

Aftësia e Zlatan Ibrahimovic për të qëndruar në formë të mirë fizike ka qenë një nga arsyet kryesore pse është paraqitur në mënyrë fantastike në Premier League me Manchester United. Ai bëri 35 vjeç në tetor por ka qenë një nga lojtarët më të rëndësishëm të ekipit të Jose Mourinho, duke shënuar 26 gola në 40 paraqitje. Ai njihet për regjimin strikt të stërvitjes dhe tani ka zbuluar playlist-ën e tij punon në palestër.

The United striker has a strict gym routine to stay in peak fitness throughout the season

 

Dhe me sa duket është një fans i muzikës Hip Hop, me Jay Z, LL Cool J dhe Notorious BIG tre ndër emrat që bien më tepër në sy në listën e tij të përbërë prej 19 këngësh.

Ibrahimovic is free to feature for United against Rostov in the Europa League

Kënga e filmit Bad Boys gjithashtu është pjesë e listës, si dhe Ice Ice Baby nga Vanilla Ice bashkë me Eminem dhe Rick Ross. Rapper-i suedez Ken Ring po ashtu është në listë, si dhe grupi i rap-it Grollat dhe Grandy. Momentalisht suedezi është i dënuar në Angli pas një bërryli nda Mings, por me siguri që do të jetë në fushë nda Rostov në Europa League.

 


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip