Argetim

Nga Morata te “Epic Sister” e Brozovic, këto janë motrat më seksi të botës së futbollit

Në të kaluarën ishin shtatë motrat. Por flitej për në fushën e lojës: Inter, Juventus, Milan, Roma, Lazio, Fiorentina, Parma. Ky ishte Olimpi i futbollit italian. Edhe tani flasim për shtatë motra, por që nuk kanë lidhje me fushën e lojës. Cilat janë motrat më seksi të botës së futbollit? Më poshtë janë përgjigjet dhe në këtë renditje të veçantë shkëlqen edhe Ema Brozovic, “Epic sister” e Marcelo-s.

Miska Gargano: motra e Hamsik dhe gruaja e Gargano, ish-lojtar i Napoli-it dhe Inter

171854505-74adf4f9-8bdf-4665-afed-3bd1704abf02

171839448-1eb17271-ed29-4bf4-885d-d3988a907dc6

g

Marta Abril Morata Martin, motra e Alvaro Morata

26347208_329217987564173_6830069088174211072_n

marta1

5799e3dc75ee961a6f000019

Ambar Vidal, motra e Arturo Vidal

Arturo3

10985407_1472550059733340_7797036205214137461_n-e1456246758792

CTprPosXIAAFXCX

Ema Brozovic, motra e Marcelo Brozovic

26863119_2125510917684148_2447081213446324224_n

1170115_1028480773877888_1084439677_n_opt

12912596_1108318939207988_758690192_n_opt

Rafaella Beckran, motra e Neymar

25039493_199598027258086_1161731032286756864_n

Rafaella-Beckran-Neymars-sister-4

Immagine

Gabrieli Emboaba, motra e Oscar

Gabrieli-Emboaba-

0014031348

BuzK-wNIIAIPMr-

Elma Aveiro, motra e Cristiano Ronaldo

captura-de-pantalla-2014-04-28-a-las-12-12-17-p-m

elma_aveiro120120112084856

Më shumë nga Argetim