Argetim

Një foto që i lë shumë vend imagjinatës…basketbollistja “çmend” Instagramin

Ajo është një basketbolliste, po gjithashtu edhe një blogere shumë e njohur.

Valentina Vignali ka pothuajse 2 milion ndjekës në Instagram dhe suksesi i saj rritet dita-ditës.

Basketbollistja, herë pas herë, zgjedhë t’i përshëndesë ndjekësit e saj të shumtë me disa foto provokuese, ku tregon format e saj trupore perfekte dhe kështu ka bërë në foton e fundit.

E bukur, provokuese…një foto që i lë shumë vend imagjinatës.

 

View this post on Instagram

 

Baby è fatta, se mi vedi scappa 🌹

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

 

View this post on Instagram

 

Oggi sono felice, mi sento super bellissima e in forma… e ho qualcosa da raccontarvi, andate a vedere le mie stories 👀

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

 

View this post on Instagram

 

November who? ☀️👙

A post shared by Viola Valentina Vignali (@valentinavignali) on

Më shumë nga Argetim