Gossip

Njihuni me anësoren më të bukur në botë

Me sa duket, krejt pa dashje, asistentja e arbitrit Denise Bueno ka derdhur pak ujë te bluza pasi po mundohej të rifreskohej pak gjatë ndeshjes. Po e kemi fjalën për atë bluzën e bardhë që i rri pas trupit. Dhe me sa duket ajo paska harruar të veshë edhe një palë sytjena.

Me sa duket, krejt pa dashje, asistentja e arbitrit Denise Bueno ka derdhur pak ujë te bluza pasi po mundohej të rifreskohej pak gjatë ndeshjes. Po e kemi fjalën për atë bluzën e bardhë që i rri pas trupit. Dhe me sa duket ajo paska harruar të veshë edhe një palë sytjena. Këto janë pamjet që po çmendin rrjetin social.

Denise Bueno kippt Wasser auf das weiße Shirt, während sie eigentlich gerade über Abseits oder nicht entscheiden sollte. Wie konnte ihr dieses Malheur nur passieren?

Zeshkania mund të shihet rregullisht në Metropolin Sao Paolo në vijën anësore – dhe është kthyer në një person të famshëm së fundmi. Dhe teksa sheh këto foto nuk të vjen çudi. Me siguri që arsyeja pse është bërë e famshme nuk ka të bëjë sepse ka aftësi të marrë vendimin e duhur brenda një sekonde.

☘️

A post shared by Denise Bueno (@denisebuenomusa) on

“Disa më quajnë anësorja seksi. Por është një përshkrim që nuk më pëlqen,” shprehet Bueno për Globo. “Nuk e mbaj veten për një femër seksi dhe dua të merrem seriozisht dhe të vlerësohem për punën time brenda fushës.”

#Bronze com @bronze.vanessa #marquinhalinda #cordopecado #BronzeNatural #bronze

A post shared by Denise Bueno (@denisebuenomusa) on


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip