Argetim

Nuk do ta besoni dhuratën që i ka bërë Cardi B të fejuarit të saj Offset për ditëlindje

Cardi B është e fejuara që duam të gjithë, pasi ajo nuk detyron burrin e saj të zgjedhë midis një ore dhe një makine të re, ajo i blen të dyja.

Cardi ishte me yllin e Migos, Offset, gjatë mbrëmjes së mërkurë në lokalin MacArthur të Los Angeles, për të festuar 26-vjetorin e tij.

Por përpara se të shkonin ajo i dha dhuratën e madhe – një Rolls Royse!

Ai duket i befasuar, dhe kush nuk do të ishte po të shihte një makinë të re me vlerë marramendëse që i përket atij.

Image result for cardi b offset birthday

Ajo gjithashtu i ka blerë një orë floriri. Kushedi sa para do të ketë shpenzuar për dashurinë e saj.

Përveç dhuratave të shtrenjta, Offset kishte me vete edhe miqtë e tij Quavo, Takeoff, Big Sean, Swae Lee, Lil Yachty, G-Eazy dhe Ashanti ishin të pranishëm.

Image result for cardi b offset birthday

Më shumë nga Argetim