Futboll

Carabao Cup / City tregon klasin e tij, mposht Bristol dhe shkon në finale

Nuk ka pasur surpriza në ndeshjen e kthimit. Manchester City ka mposhtur sërish Bristol City-n me rezultatin 3-2. Me këtë fitore Qytetarët...

Gossip

Beckham afër realizimit të ëndrrës, do t’i kushtojë 31 milionë euro

Mes të gjitha projekteve me të cilat po merret David Beckham është njëri që ka më shumë rëndësi se të tjerët. Pasi...

Futboll

Sanchez është më i paguari në Premier League, Pogba dhe De Bruyne në podium, ja renditja…

Transferimi i Alexis Sanchez nga Arsenal te Manchester United ka qenë një nga më të bujshmit e historisë e futbollit anglez, për...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram