Futboll

“New York Times”: Pronari i Milan nuk ka asnjë minierë, babanë dhe vëllanë i ka në burg!

Parà me prejardhje “të fshehtë” dhe një pronar misterioz nga Kina. “New York Times” i ka kushtuar një faqe klubit të AC...

Seria A

1 derbi, 6 transferta, 33 ndeshje… Gjithçka duhet të dini për Roma-Lazio

Java e 13-të e kampionatit italian do të hapet me derbin Roma-Lazio. Në një kampionat të ekuilibruar si ai që po zhvillohet...

La Liga

Atletico-Real, derbi madrilen mund të rishkruajë historinë pas 87 vitesh

Kryendeshja e javës së 12-të në La Liga do të zhvillohet mbrëmjen e së shtunës në “Wanda Metropolitano”, aty ku Atletico Madrid...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram