Kombëtarja

Miqësoret me Kosovën dhe Ukrainën, lista e Panuccit është plot me surpriza

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci, ka bërë sot publike listën e lojtarëve, që do të ketë në grumbullim për dy...

La Liga

Çmendet Perez, 200 milionë, Bale dhe Kroos për të marrë Neymar

Real Madrid është i gatshëm të përfshijë Gareth Bale dhe Toni Kroos në një marrëveshje rekord, për të sjellë Neymarin në kryeqytetin...

Futboll

Lamtumira më e vetmuar e historisë

Një lojtar madhështor largohet pa zhurmë… Pas 22 vitesh, Andres Iniesta largohet nga FC Barcelona. Legjenda e klubit luajti ndeshjen e fundit...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram