RUSI 2018

Kërcënime, ofendime e polemika, gjithçka që duhet të dini për fitoren e Gjermanisë…

Festim, kërcënime, ofendime dhe provokime. Më pas shumë, shumë ndjesë. Gjermani-Suedi, e vendosur me një gol në minutën e 94-t nga Toni...

Gossip

“Nana” i kap 3 përnjëherë në Botëror, sekreti i tij është Eurolloto

Ka rreth tre muaj që na shkrin së qeshuri me veprimet dhe shprehjet karakteristike, por nuk e prisnim kurrë që do të...

RUSI 2018

Mascherano: Messi është i dëshpëruar për ta kthyer situatën

Lionel Messi është i zhgënjyer dhe i dëshpëruar për ta kthyer Kupën e Botës në Argjentinë, sipas Javier Mascherano. Të besuarit e...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram