Seria A

Inter-Benevento, zikaltrit s’mund të gabojnë më

Një Inter në vështirësi do të presë të shtunën në mbrëmje një Benevento që është në kërkim të një mrekullie në Serinë...

La Liga

Eto’o rrëfen historinë e rrallë: I dhashë 4.500 euro një personi në rrugë dhe kur u ktheva…

Samuel Eto’o ka zbarkuar prej pak ditësh në Turqi për të veshur fanellën e skuadrës së tij të 12-të (Konyaspor) dhe ka...

Kampionati Shqiptar

“Kishte thikë të madhe në dorë”, Lika tregon sulmin ndaj trajnerit Gjoka

Gilman Lika, kapiteni i Vllaznisë, ka qenë present në momentin e agresionit me thikë ndaj trajnerit Ernest Gjoka, pas stërvitjes së të...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram