Futboll

Richarlison – Ylli që ka “pushtuar” Premier League, 4 vite më parë nuk kishte para të blinte këpucë futbolli

Richarlison ka sjellë pak shije braziliane te Watford. Dhe kur je 7,000 km larg familjes, është gjithmonë mirë të mos humbasësh ndjesinë...

Kombëtarja

Rrëfehet Panucci: Nga trafiku i Tiranës, rrezikoj të humb avionë

Një ditë pas ndeshjes në Shkodër, trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci, doli në këmbë nga hoteli për në zyrat e Federatës....

Boks

Kubrat Pulev dëmtohet gjatë stërvitjes, anullohet dueli me Anthony Joshua

Boksieri bullgar Kubrat Pulev, që më 28 tetor do të përballej në Kardif ndaj kampionit të botës Anthony Joshua, është dëmtuar gjatë...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram