RUSI 2018

Kane i kundërpërgjigjet Lukaku-t, Anglia vuan por mposht Tunizinë

Harry Kane ka mposhtur Tunizinë dhe ato miliona mushkonja në Volgograd Arena të Volgogradit duke shënuar dy golat e fitore së Anglisë...

La Liga

Atletico Madrid lëshon tre “bomba”, njëra kushton 70 mln €

Atletico Madrid ka lajmëruar me një mesazh në Twitter zgjatjen e kontratës të Antoine Griezmann deri në 2023-in. Gjithashtu, madrilenët kanë zyrtarizuar...

RUSI 2018

Vëllezërit në Kampionatin Botëror: Hazard-ët janë vetëm dy të fundit

Eden dhe Thorgan Hazard luajtën në debutimin e Belgjikës në Kupën e Botës së kësaj vere, që po luhet në Rusi. Ata...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram