Seria A

Sampdoria mposht kampionët, Juventus zgjohet vetëm në fund

E pabesueshme por e vërtetë, Sampdoria ka mposhtur kampionët në fuqi të Serie A me rezultatin e frikshëm 3-2 në Luigi Ferraris....

Futboll

Montella mbetet optimist: Më e keqja ka kaluar për Milanin

Humbja e 6-të në 13 javë kampionat nuk e trondit aspak trajnerin Vincenzo Montella, që shprehet se skuadra e tij do të...

Futboll

Kur ishte 14 vjeç donin ta vrisnin, tani është kthyer në yllin e Premier League

Me 4 gola dhe 4 asist në këtë start të Premier League (11 javë të luajtura), në sezonin e parë në Europë,...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram