Kampionatet në Europë

Pse Messi mund të ishte duke luajtur me kombëtaren e Italisë, ose të Spanjës…

Lionel Messi do të rreshtohet kundër kombëtares italiane të premten mbrëma, ndërsa Argjentina përgatitet për Kupën e Botës së verës së këtij...

Premier League

Bregu i Fildishtë jep alarmin, është zhdukur Toure!

Ku ka përfunduar Yaya Toure? Kjo është pyetja që po i bëjnë vetes në Bregun e Fildishtë dhe jo vetëm. Mesfushori i...

Seria A

Rrëfehet Higuain: Në 2016-ën doja të tërhiqesha

Pas gjashtë muajsh është kthyer të veshë fanellën e Argjentinës. Në prag të miqësoreve me Italinë dhe Spanjën, Gonzalo Higuain po përgatitet...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram