Seria A

Nga burgu te lidhjet me Berlusconi-n, e kaluara e errët e Scaroni-t

Pasi është mbyllur kapitulli Yonghong Li, Milan-i i ri i Elliot ka vendosur të riniset nga Paolo Scaroni. Është ai njeriu i...

Futboll

Festival golash mes Inter dhe Zenit

Një festival golash në miqësoren e Inter me Zenit Petersburg teksa rezultati final është 3-3. Spalletti kishte bërë disa ndryshime nga hera...

Formula 1

Vettel “pole position” në Hockenheim, Hamilton dëmton makinën, i 14-ti

Sebastian Vettel me Ferrari ka siguruar “pole position” në pistën e Hockenheim, duke dominuar në pistë gjatë provave zyrtare të vlefshme për...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram