Futboll

Icardi “poker” dhe rekord, Inter shpartallon 5-0 Sampdoria

Inter ka fituar 5-0 ndaj Sampdorias në stadiumin “Marassi” të Xhenovës, në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të të Serisë A,...

Futboll

Mourinho: Lojtarët e United kishin frikë të luanin ndaj Brighton

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka befasuar me deklaratën e tij pas fitores 2-0 që “djajtë e kuq” arritën ndaj Brighton...

Futboll

Neymar kërcënon PSG, kërkon një rrogë të çmendur për të qëndruar

Vizita pak ditë më parë e presidentit Nasser Al-Khelafi në Brazil nuk ka qenë thjesht për të marrë pjesë në inaugurimin e...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram