Futboll

Icardi “poker” dhe rekord, Inter shpartallon 5-0 Sampdoria

Inter ka fituar 5-0 ndaj Sampdorias në stadiumin “Marassi” të Xhenovës, në ndeshjen e vlefshme për javën e 29-të të Serisë A,...

Futboll

Mourinho: Lojtarët e United kishin frikë të luanin ndaj Brighton

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, ka befasuar me deklaratën e tij pas fitores 2-0 që “djajtë e kuq” arritën ndaj Brighton...

Futboll

Cristiano Ronaldo: Askush nuk mund të krahasohet me mua

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, mendon se askush nuk mund të krahasohet me të, pasi nuk ka shumë rivalë që kanë...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram