Champions League

Liverpool mposht Parisin “me një sy”

Liverpool ka fituar supersfidën me Paris Saint-Germain falë golit spektakolar të Firmino-s në sekondat e fundit të takimit. Firmino humbi vendin e...

Futboll

Mavraj ndez sërish motorët: Më mungonte fusha!

Mërgim Mavraj ka “thyer heshtjen” dhe e ka bërë duke zbritur në fushë me skuadrën e tij të re, Aris Selanik. Në...

Champions League

Valverde: Gjërat e jashtëzakonshme janë bërë rutinë për Messin

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, foli për rëndësinë e Leo Messit në triumfin bindës ndaj PSV Eindhoven, në ndeshjen hapëse të Ligës...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram