Futboll

Botërori për Klube, Al Jazira sfidon Real Madrid

Real Madrid ka udhëtuar drejt Abu Dhabi ku do të luajë gjysmëfinalen e Botërorit për Klube kundër Al Jazira-s. Pas një jave...

Futboll

Inter vuan ndaj Pordenone-s, kualifikohet pas 120 minutash dhe 7 penalltive

Inter-it i janë dashur penalltitë për të mundur Pordenone-n, skuadër e Serisë C, dhe për t’u kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së...

Futboll

Sheiku Mansour, zotëria 23 mld dollarë që kërcënon Real Madrid

Pronari i Manchester City, Mansour bin Zayed bin Sultan Al Nahyan, dhe 23 miliardë dollarët e tij duan të pushtojnë botën e...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram