Nations League

Kroacia e “çmendur” shënon në fund dhe mban gjallë shpresat e kualifikimit

Kroacia ka mposhtur 3-2 Spanjën në sekondat e fundit të takimit me interesant luajtur sot në Nations League, duke mbajtur gjallë shpresat...

Futboll

Buzëqesh Kukësi, stadium i ri me kosto… 0 lekë!

Hallet e Kukësit më në fund duket se do të marrin fund! Ekipi verilindor ka vuajtur shumë këtë sezon, pasi çdo ndeshje...

Futboll

Gjermania “ringjallet” kundër Rusisë, Rooney i thotë lamtumirë Anglisë me fitore

Pas dy humbjesh radhazi të pësuara në Nations League kundër Holandës dhe Francës, Gjermania është kthyer te fitorja mbrëmjen e sotme pasi...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram