Champions League

Pas dy super gafave, përditësohet faqja e Karius në “wikipedia”

Teksa ndeshja akoma nuk kishte mbaruar dhe kishin mbetur edhe disa minuta për t’u luajtur. Nëse kërkoje emrin e portierit të Liverpool, Loris Karius, në google, në fillim të do dilte faqja e përhershme wikipedia, dhe me një ndryshim të fundit.

Pas dy super gafave në finalen e Champions League, një ku ja dha topin Karim Benzema dhe një tjetër ku nuk arrin të kapë një top qendror të goditur nga Bale nga një distancë e largët.

Tifozët e Liverpool kanë hyrë menjëherë në wikipedia duke manipuluar biografinë e tij. aty shkruhet: Loris Karius, portieri i tmerrshëm gjerman i cili luan te FC Liverpool.

Mund të themi se ka shpëtuar me pak.

Më shumë nga Champions League