Futboll

Video pikante/ Portierët e Tiranës presin penallti… me topa Tenisi

Klubi i Tiranës ka publikuar një video nga seanca stërvitore e zhvilluar të enjten në qendrën “Skënder Halili”, ku portierët stërviten duke pritur penallti. Por ndryshe nga zakonisht, trajnerët e portierëve, të ekipit bardheblu, kanë zgjedhur të gjuajnë topa tenisi drejt portës aty ku gardianët e Tiranës kanë treguar se janë të aftë të bëjnë mrekulli duke pritur dhe topat e tenisit. Për më tepër ndiqni videon!

Më shumë nga Futboll