Champions League

Pjanic fiton në Champions League, por jo me Juventus-in

Fantazisti i Juventus Miralem Pjanic është aktualisht i dëmtuar dhe ka vendosur të bëjë pak pushim në pritje të rikuperimit të plotë. Boshnjaku, protagonist i një video të publikuar në Instagram Stories, është argëtuar duke mundur mikun e tij Miralem Nalic në Playstation. Është interesantë fakti se, për sfidën virtuale në Champions League, Pjanic ka zgjedhur të luajë me Barcelona-n.

Më shumë nga Champions League