Gossip

Plazh, tifozë dhe… Alessia. “Gigio” shijon jetën në Ibiza

Gigio Donnarumma pritet me padurim nesër në Milano. E presin drejtuesit e Milan-it për të rinovuar kontratën dhe trajneri Montella: të premten skuadra do të niset për një turne në Kinë. Për këtë arsye, pas Euro U-21, portieri ka dashur të heq spinën për disa ditë dhe të largohet nga gjithçka. Ku? Në Ibiza, ku tjetër? Më poshtë janë fotografitë e pushimeve që “Gigio” po i kalon në shoqërinë e bukuroshes Alessia.

Gigio Donnarumma è atteso, con trepidazione, martedì a Milano. Lo aspettano i dirigenti del Milan per firmare il rinnovo del contratto e il tecnico Montella: venerdì la squadra parte per la tournée in Cina. Per questo, dopo l'Europeo U21, il portierone ha voluto staccare lontano da tutto. Dove? A Ibiza. E noi vi mostriamo, in esclusiva, le foto della sua vacanza. (Foto di M. Pazienza/M. Sestini)

Gigio ha trascorso qualche giorno di relax assieme alla fidanzata Alessia Elefante e con Enzo Raiola, cugino del procuratore Mino. Costume rosso a quadri con scritta open, fisico meno scolpito di altre volte, il portiere appare tranquillo e sereno. La burrasca è passata... (Foto di M. Pazienza/M. Sestini)

E dashura e “Gigio”, Alessia Elefante

“Gigio” mes Alessias dhe Enzo Raiola, kushëri i menaxherit Mino

Një tifoz bën fotografi me Donnarumma-n

 


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip