Gossip

Pogba në kopertinën e FIFA 18?

Ylli i Manchester United Paul Pogba duket se do të zëvendësojë Marco Reus në kopertinën e FIFA 18 teksa francezi fotografohet në një video të dalë online të lojës. Ylli i versionit aktual, FIFA 17, është sulmuesi i Borussia Dortmund Reus

Ylli i Manchester United Paul Pogba duket se do të zëvendësojë Marco Reus në kopertinën e FIFA 18 teksa francezi fotografohet në një video të dalë online të lojës. Ylli i versionit aktual, FIFA 17, është sulmuesi i Borussia Dortmund Reus. Gjithsesi një video ka dalë në skenë që tregon Pogba në faqen kryesore të edicionit të fundit. EA Sports normalisht nxjerr në treg lojën rreth shtatorit, por gjigantët e lojës akoma nuk kanë konfirmuar një datë zyrtare.

But fans will have to take it with a pinch of salt as voting for next year's cover happens in July

Vitin e kaluar tifozët duhet të zgjidhnin njërin midis Eden Hazard, Anthony Martial, James Rodriguez dhe Reus, me 3.1 milionë njerëz që morën pjesë.

Votimi i lojtarit të radhës që to të vendoset në kopertinë do të zhvillohet në korrik. Lojërat e FIFA-s kanë qenë më të shiturat në Evropë në tre vitet e fundit dhe edicioni i fundit pritet të vazhdojë trendin. Nëse francezi do të jetë në kopertinë, marka e tij me siguri që do të rritet. Lëvizja i tij në “Old Trafford” verën e kaluar momentalisht është nën investigim, gjithsesi, United dhe Pogba do të shpresojnë që të sezonin tjetër të paraqiten më mirë në kampionat.

Marco Reus is the star of the current game, having beaten a host of top players in a public vote


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip