• QUIZ: Shtatë pyetje “të rënda” nga futbolli

    Publikuar: 3 Mar 12:20

    Një prapaskenë merkatoje, “Topi i Artë”, një mbrojtës nga Kategoria Superiore, klauzola e mesfushorit Koke, finalja Bayern-Inter, trajneri i Nice-s dhe golat e “bomberit” Robert Lewandowski. Këto janë sfidat tuaja për sot në “Tele Sport”, të gjitha me nga tri alternativa. Mendohuni mirë, sepse ky pyetësor ka pyetje mjaft të vështira!


    Lexo postimet e tjera