Champions League

Real-PSG, formacioni i ëndrrave “luan” jashtë fushës

Mbrëmjen e sotme do të luhet në Madrid ndeshja e parë mes Real Madrid dhe PSG, e vlefshme për 1/8-at e Champions League. Nëse vihen bashkë të dashurat, bashkëshortet dhe të fejurat e lojtarëve të dy skuadrave, krijohet një formacion ëndrrash.

Skema: 4-3-3

Kevin Trapp, portieri i PSG, dhe e dashura tij Izabel Goulart

 

Sergio Ramos dhe partnerja e tij Pilar Rubio (Real)

 

Carol Cabrino, e dashura e Marquinhos (PSG)

 

Clarisse Alves, bashkëshortja e (Real)

 

Joana Sanz, e dashura e Dani Alves (PSG)

 

Isabel Andrijanic, bashkëshortja e Mateo Kovacic (Real)

 

Vanja Bosnic, bashkëshortja e Luka Modric (Real)

 

Magui Alcacer, e dashura e Giovanni Lo Celso (PSG)

 

Emma Rhys-Jones, partnerja e Bale (Real)

 

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo (Real)

 

Bruna Marquezine, e dashura e Neymar (PSG)

 

Më shumë nga Champions League