Gossip

Roberto Carlos, “goli” më i bukur vjen në moshën 44 vjeç

Roberto Carlos dhe familja e tij e madhe kanë festuar ardhjen e një anëtari të ri. Givanna, vajza e dytë e ish-lojtarit të Brazilit (e lindur nga martesa e parë më brazilianen Alexandra Pinheiro) ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në Brazil, duke e bërë Roberto Carlos gjysh në moshën 44-vjeç. Pjesëtari i ri i familjes është djalë dhe quhet Pedro. Ish-mbrojtësi i Real Madrid dhe Inter ka shprehur gëzimin e tij dhe i ka bërë urimet vajzës në profilin e tij zyrtare në Instagram:

Më shumë nga Gossip