Futboll

Ronaldinho; kur do ta ndalojë shpikjen e mrekullive (video)?

Legjenda e gjallë e futbollit brazilian, Ronaldinho, ka realizuar një mrekulli tjetër në miqësoren midis yjeve amerikanë dhe atyre europianë. Një gol i pamundur edhe për shumicën e lojtarëve që janë në aktivitet…

Më shumë nga Futboll