Gossip

Rrëfimet “hot” të Vieri-t: Ajo më rrihte me kamxhik, unë ikja me vrap

Vera po afrohet dhe mbreti i plazheve të Formenteras është gati të kthehet. Christian Vieri është gati të tërheq vëmendjen e tifozëve të tij të shumtë me imazhet dhe videot që publikon në rrjetet sociale.

Në një intervistë të dhënë para pak kohësh, “Bobo” ka zbuluar disa prapaskena të nxehta të jetës së tij private. Ish-sulmuesi i Juventus, Inter, lazmo dhe Milan, ka thënë për një nga ish të dashurat e tij:

“Ajo më rrihte, vinte me kamxhik dhe unë ikja me vrap. Me atë tjetrën, – ka vazhduar Vieri, – duhej të zgjasja tre ose katër orë, përndryshe zemërohej!”.

Më shumë nga Gossip