Gossip

Sergi Roberto merr “hajmalinë” me vete në Milano…

Lojtari Barcelonës, Sergi Roberto i ka marrë të gjitha masat për sfidën me Inter-in. Madje në konferencë për shtyp i ka kushtuar një vëmendje të veçantë edhe bashkëjetesës me kapitenin e bluzinjve Mauro Icardi.

View this post on Instagram

📍Milan

A post shared by Sergi Roberto (@sergiroberto) on

Lojtari ka ndarë një foto tepër elegante në profilin e tij të Instagram-it, por sigurisht ka marrë nur nga gruaja e tij, modelja bukuroshe që e ka shoqëruar në Milano. Ai vetë nuk e ka zbuluar, por e ka postuar modelja në profilin e saj.

Çifti janë martuar në muajin maj të këtij viti dhe disa ditë më parë Roberto kishte bërë një postim emocional për atë ditë.

View this post on Instagram

Saturday Mood ✨

A post shared by Coral Simanovich (@coralsimanovich) on

 

Më shumë nga Gossip