Gossip

“Shkrihet” në gojën e Ronaldos, Georgina Rodriguez bie në dashuri me Italinë

Georgina Rodríguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, ka publikuar një fotografi të pasionuar me CR7, ndërsa të dy kalojnë pushimet e tyre në Kosta Navarino, një vendpushim luksoz, i vendosur në jugperëndim të gadishullit të Peloponezit.

Cristiano është në pushime me familjen e tij, ndërsa Juventusi dhe Real Madridi po finalizojnë detajet e transferimit të tij te “Zonja e Vjetër”. Fotoja që Georgina ka ndarë në llogarinë e saj të Instagram-it me Cristianon është një nga më të ndjeshmet dhe intimet e çiftit.

Më shumë nga Gossip