Futboll

Shpërthen studio televizive, ja si e përjetuan tri legjenda kualifikimin e Anglisë (video)

Gary Neville, Ian Wright dhe Lee Dixon festuan si të çmendur për kualifikimin e Anglisë kundër Kolumbisë, teksa çerekfinalet e Botërorit të Rusisë u arritën përmes gjuajtjes së penalltive, ku “Tre Luanët” u treguan më të saktë. Shikoni videon e momentit si e përcjellin ata goditjen e penalltisë së fundit, aty në studion televizive, teksa ishin në komentim të ndeshjes në fjalë.

Më shumë nga Futboll