Gossip

Shtypi italian zbulon “arratisjen” sekrete të Allegri-t

Ambra Angiolini dhe Massimiliano Allegri kanë qenë pa asnjë dyshim çifti i verës. Lajmi është dhënë në fillim nga “Chi”, rivista e njohur italiane e thashethemeve.

AMBRA

Duke filluar nga dita e nesërme, revista do të zbulojë një tjetër lajm ekskluziv, që ka lidhje me një “muaj mjalti” sekret, që trajneri dhe aktorja kanë kaluar në qytetin e të dashuruarve, Venezia.

12

Ka qenë një “arratisje” romantike, duke përfituar nga pushimi i kampionatit për ndeshjet e kombëtareve. Para se të zbarkonin në Venezia, çifti ka bërë një ndalesë të shkurtër në Livorno, vendlindja e trajnerit bardhezi.

4

Më shumë nga Gossip