Kombat

Skandali në wrestling, ringu shembet gjatë duelit

Gjatë një ndeshje wrestling të zhvilluar në Ohio të Amerikës, ka ndodhur e pabesueshmja. Momenti final i duelit mes The Big Show dhe Brawn Strotman ka qenë një surprizë, jo shumë për rezultatin se sa për incidentin që ndodhi. Në momentin që ata u hodhën në ring, ai nuk e mbajti dot peshën e tyre nga forca e përplasjes që u krijua dhe u shemb. Spektatorët e përjetuan si një triumf këtë moment dhe festuan si të çmendur këtë “show” që dhuruan dy sportistët e WWE-së.

https://www.youtube.com/watch?v=jujHhm668wU


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Kombat