Spanja nuk humb kohë, zyrtarizon trajnerin e ri të kombëtares

Fernando Hierro do të drejtojë Spanjën në Kupën e Botës 2018, pasi Julen Lopetegui u shkarkua të mërkurën. Ish-mbrojtësi dhe kapiteni i Real Madridit ishte më parë drejtor sportiv i skuadrës kombëtare spanjolle, ndërsa tani do të bëjë trajnerin, pas largimit të habitshëm të Lopetegui të mërkurën. Ky i fundit u emërua trajner i Real … Vazhdoni me leximin e Spanja nuk humb kohë, zyrtarizon trajnerin e ri të kombëtares