Seria A

Sulmuesi i Serisë A dhe fotografia e bërë gjatë një Milan-Juventus: Sa më pëlqente ajo që bëja…

Alessandro Mari, ish-sulmuesi i Milan dhe Juventus, ka ndarë një kujtim të vjetër në Instagram. Bëhet fjalë për një Milan-Juventus të shumë viteve më parë. Në plan të parë është Carlo Ancelotti, trajner i bardhezinjve në atë kohë. Mbas tij shihet një Matri në moshë të re… në rolin e kapësit të topave për Milan-in. Sulmuesi i Sassuolo-s e ka shoqëruar postimin me mesazhin: “Sa më pëlqente të isha kapës topash… por çfarë po shikoja?”.

Më shumë nga Seria A