Argetim

Të pasmet e Emily Ratajkowski i “vjedhin” vëmendjen LeBron James

Të gjithë tifozët kishin prerë një biletë për të parë një ndeshje të Lakers dhe mbretin e basketbollit, LeBron James. Të gjithë sytë ishin mbi të…deri në momentin që shfaqet Emily Ratajkowski. Mjafton një kanotiere e shkurtër gjysmë,  e bardhë, xhinse të ngushta pas trupit që vënë në pah format e saj trupore dhe LeBron James kalon në plan të dytë.

Kështu ka ndodhur në ndeshjen e fundit të Lakers. Nuk e besoni? Mjaftoni që të shihni këto foto dhe do të bindeni.

LeBron James apo Emily Ratajkowski? E vështirë duket, por është e pashmangshme që Emily të kalohet pa u vënë re…

 

Më shumë nga Argetim