Gossip

“The Rock” njofton lindjen e vajzës Tiana nga lidhja me Lauren Hashian

Përmes një mesazhi në faqen e tij zyrtare në “Instagram”, Dwayne “The Rock” Johnson ka bërë me dije sot se familjes së tij i është shtuar një pjesëtar i ri. Aktori dhe ylli i WWE-së ka lajmëruar lindjen e vjazës së tij Tiana Gia, nga lidhja me të fejuarën Lauren Hashian.

Kjo është vajza e tretë për Johnson, pas Simone Alexandra dhe Jasmine Lia, që ka postuar një foto duke mbajtur në krahë të sapolindurën. “Të jap fjalën se do të të dua, do të mbroj dhe dashuroj, do të drejtoj dhe do të të bëj të qeshësh për gjithë jetën time”, shkruan “The Rock.

Johnson ka edhe dy vajzat nga lidhja e parë, ndërkohë që me Lauren Hashian ka 11 vjet që bashkëjeton dhe tashmë janë bekuar me një vajzë, e treta për ikonën e “world wrestling entertainment”.

Skin to skin. Our mana. Blessed and proud to bring another strong girl into this world. Tiana Gia Johnson came into this world like a force of nature and Mama @laurenhashianofficial labored and delivered like a true rockstar. I was raised and surrounded by strong, loving women all my life, but after participating in baby Tia’s delivery, it’s hard to express the new level of love, respect and admiration I have for @laurenhashianofficial and all mamas and women out there. Word to the wise gentlemen, it’s critical to be by your lady’s head when she’s delivering, being as supportive as you can.. holding hands, holding legs, whatever you can do. But, if you really want to understand the single most powerful and primal moment life will ever offer – watch your child being born. Its a life changer and the respect and admiration you have for a woman, will forever be boundless. And to my third and youngest daughter, Tiana Gia – like I did when your two older sisters Simone Alexandra and Jasmine Lia were born, you have my word, I’ll love, protect, guide and make ya laugh for the rest of my life. Your crazy dad has many responsibilities and wears many hats in this big ol’ world, but being your dad will always be the one I’m most proud to wear. Oh and one more thing.. you’re gonna love rollin’ in daddy’s pick up truck. #TianaGiaJohnson🌺 #3rdDaughter #BlessesAndGratefulMan #ImInTROUBLE

A post shared by therock (@therock) on

Më shumë nga Gossip