Argetim

Vajza e superyllit të muzikës është thjesht mahnitëse në ditën e saj të lindjes

Vajza e Eminem ka uruar veten e saj për ditëlindje…dhe ne të tjerët mendojmë se duhet të fillojmë palestrën.

Hallie Scott mbush 22 vjeç në ditën e Krishtlindjes por ka posutar këtë foto në Instagram në prag të ditëlindjes së saj duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen vetes sime.”

Pikante por në të njëjtën kohë elegante, vetëm shihni muskujt e barkut.

Ajo është rritur tashmë dhe kohët kur Eminem këndonte për vajzën 9-vjeçare duken shumë të largëta gjatë “Mockingbird”, që ka dalë në vitin 2005.

I ati i saj sapo ka nxjerrë në treg albumin e tij të tetë me titull Revival. Megjithëse kritikat nuk e kanë vlerësuar, albumi ka pasur shitje të kënaqshme në javën e parë duke u renditur në krye të Billboard.

Më shumë nga Argetim