Futboll

VIDEO ♦ Vezë dhe miell, ditëlindjen e Danilos e “prish” Marcelo

Çdokush e ka një shok për shaka apo sherr… Dje, mbrojtësi i Real Madridit, Danilo, kishte ditëlindjen dhe të gjithë shokët e skuadrës e uruan, sidomos nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale. I vetmi i cili bëri një përjashtim qe Marcelo.

Jo, nuk është se ai harroi ta uronte bashkëpatriotin e tij, sepse do ta “kryqëzonin” në Brazil, por zgjodhi ta bëjë ndryshe. Kur Danilo po jepte një intervistë, anësori i majtë i hodhi vezë dhe miell mbi kokë. Çmenduri? Eh, mos bëni sikur nuk e njihni kaçurrelsin!

Ide e bukur, Marcelo! Je nona!


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Futboll