AUTO

Video: 10 super makinat më luksoze të yjeve më të paguar të futbollit

CR7, Messi, Neymar dhe shumë të tjerë janë të pranishëm në këtë video që do t’ju lërë pa fjalë.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga AUTO