Futboll

VIDEO: Buqeta e golave në Kupën e Botës “Brazil 2014”

Tifozët të cilët kanë ndjekur Botërorin 2014 janë me shumë fat, sepse kanë qenë dëshmitarë, nga televizioni apo stadiumi, të një prej turneve më të bukur të futbollit. Nuk mund të ndodhë ndryshe në Brazil, toka e këtij sporti të magjishëm.

Po golat, i mbani mend? Me siguri që ato të ndeshjeve vendimtare po, por pse të mos u hidhni një sy të gjithëve, duke filluar nga faza e grupeve? Kjo video do t’ju kthejë pas në kohë dhe na besoni që ia vlen!

Keni ndonjë të preferuar?

Më shumë nga Futboll