Futboll

VIDEO: Çmenduria e radhës, Balotelli shënon gol me të dyja këmbët njëkohësisht!

Mario Balotelli thuajse çdo javë servir nga një gol spektakolar në kampionatin francez. Sonte perla e tij e radhës u realizua para pak minutash në ndeshjen Marseille-Nice (1-1 deri tani). Sulmuesi italian shënoi në të 50′ duke bërë diçka që ndoshta nuk ka ndodhur kurrë më parë në historinë e futbollit (vështirë të ketë statistika të kahershme për këtë): gjuajtjen e topit me të dyja këmbët njëkohësisht. Nuk e kuptoni? Thjesht shihni videon dhe … qeshni!


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Futboll