Futboll

Video / Dhurata e Samir Ujkanit për sulmuesin e Letonisë

Samir Ujkani me sa duket nuk është në ditën e tij më të mirë. Portieri kosovar ia ka bërë shumë të thjeshtë jetën sulmuesve të Letonisë gjatë golit të dy të miqve. Ai nuk del mirë, dhe teksa ndjek topin rrëshqet duke mos arritur ta zotërojë. Një dhuratë të cilën edhe lojtarët gjysmë-amatorë të Letonisë nuk mund ta refuzojnë.

Më shumë nga Futboll