Futboll

VIDEO: Dybala merr 10-n, ja golat më të bukur si bir i “Zonjës”

Paulo Dybala's Top 10 goals

🔟 is the magic number!Sit back and enjoy Paulo Dybala's Top 🔟 goals 🖥🍿⚽️#Dybala10 💎

Posted by Juventus on Mittwoch, 9. August 2017

 

Alessandro Del Piero është vetëm një dhe vendin që ka në zemrën e juventinëve nuk e zë dot askush, por pasues edhe mund të ketë. Tashmë, numrin 10 në Torino e mban Paulo Dybala, lojtari më emocionues i skuadrës bardhezi. Argjentinasi është ylli me potencialin më të madh te “Zonja e vjetër”, ai i cili një ditë mund të fitojë edhe “Topin e Artë”.

Shijoni dhjetë golat e tij më të bukur me fanellën e Juventusit, përzgjedhur nga vetë klubi në faqen zyrtare në “Facebook”! Janë mrekulli, që vetëm Dybala di t’i realizojë.

Më shumë nga Futboll