Seria A

Video / Fjalët e para të Biglia si lojtar i Milan: Forza Lazio…

Lucas Biglia nuk e ka nisur siç duhet aventurën e tij te Milan. teksa ishte duke nënshkruar autografe për disa tifozë nga makina e tij, një mbështetës e pyet për fjalët e para si lojtar i Milanit dhe ai pa dashje përgjigjet “Forza Lazio” duke vënë në siklet të gjithë tifozët e pranishëm. Më pas ai kërkon falje duke e ndryshuar në “Forza Milan” por aq duhej për rrjetet sociale të shpërthenin.

 

Më shumë nga Seria A