Ligue 1

Video / Goli më i bukur i ditës sapo është shënuar në Ligue 1

Wahbi Khazri i Rennes sapo ka shënuar një nga golat më të bukur të fundjavës. Mesfushori tunizian tregoi klasin e tij në minutën e 2-të të ndeshjes ndaj Marseille teksa futet në zonë dhe dërgon topin në rrjetë me thembër nga një distancë e konsiderueshme.

 


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Ligue 1