Argetim

Video / Iniesta dhe Asensio promovojnë filmin Jumanji

Në prag të Clasico-s në Santiago Bernabeu, rivaliteti midis dy klubeve është zbutur disi me Andre Iniesta dhe Marco Asensio që kanë punuar së bashku për të promovuar filmin Jumanji.

Me filmin që ka aktorës i Dwayne Johnson, Jack Black dhe Kevin Hart, dyshja e La Liga-s ka ndihmuar të publikojë faktin që filmi do të shfaqet në kinematë spanjolle më 22 dhjetor.

Futbollistët shfaqen në botën e Jumanji-t, sikur të ishin personazhe të filmit.

Teksa përshkruhet si një aventurë e çmendur, filmi i regjisorit Jake Kasdan tregon katër shokë që përfshihen në universin e Jumanji-t.

Më pas ata transformohen në avatarë brenda lojës dhe duhet të mbijetojnë në fund të kësaj aventure të rrezikshme ose do të mbeten tek ajo botë përjetësisht.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Argetim