Futboll

VIDEO: Jennifer Lopez i kërkon një nder Ronaldos

Çdokush në botë ka dëshirë t’u plotësojë dëshirat më të mëdha të afërmve të tij, sidomos kur këta të fundit festojnë ditëlindjen, por shpesh kjo është e pamundur për arsye nga më të ndryshmet. Gjithsesi, në këtë aspekt kaq delikat gjithçka bëhet krejtësisht e lehtë nëse je Jennifer Lopez dhe ndodh që ke miqësi me yllin e futbollit botëror, Cristiano Ronaldo. Skenar i pamundur? Pikërisht, por ja ç’ndodh kur dy personazhet e njohur janë në një vend publik.

Këngëtarja e famshme i ka dhuruar surprizën më të bukur të ditëlindjes kushërirës së saj, Tina Rios. Kjo e fundit është një admiruese e flaktë sulmuesit të Real Madrid-it dhe ka ndodhur që festën e përvjetorit të saj e ka organizuar në një klub nate në Portugali. Aty “rastësisht” ka qenë Ronaldo, të cilit Lopez i ka kërkuar një përqafim për kushërirën e saj. 31-vjeçari sigurisht që ka pranuar. Në fund të fundit, kush mund t’ i thotë “jo” asaj?

 


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Futboll