Ligue 1

Video / Ky rast i pabesueshëm është humbur në kampionatin francez

Në ndeshjen e javës së 12-të të Ligue 1 mes Caen dhe Rennes është regjistruar gafa e vitit. Një rast i humbur në mënyrë të pabesueshme nga sulmuesi i Caen po bën xhiron e botës.

Casimir Ninga merr një top nga e djathta dhe ndodhet shumë pranë portës së boshatisur, por gabon në mënyrë të çuditshme.

Më shumë nga Ligue 1