Champions League

Video / Liverpool kalon në avantazh me “magjinë” e Salah

Mohamed Salah ka kaluar në avantazh të tijtë me një gol fantastik nga brenda zonës. Dhe pak minuta më pas ka dyfishuar me një tjetër perlë ‘alla’ Messi.

 


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Champions League