Premier League

Video / Lojtari i Bayern Munich prek fundin me “asistin” e vitit

Lojtari i Bayern Munich i huazuar te Swansea në Premier League është duke kaluar një sezon të tmerrshëm në Angli. Por kur dukej sikur nuk kishte si të shkonte më keq, video më poshtë vërteton se Sanches po prek ujëra të thella që nuk janë prekur më parë.

Then sorrow

Mesfushori portugez ishte titullar gjatë humbjes 0-1 me Chelsea-n por u zëvendësua pas pushimit të ndeshjes, dhe me siguri që do të ketë ndikuar super gafa e bërë prej tij në minutën e 37-të.

All the time in the world

Sanches me topin në zotërim mundohet të gjejë një shok skuadre për t’i pasuar topin dhe gabimisht e dërgon te tabela e reklamave anash fushës pasi kishte të njëjtën ngjyrë me fanellat e ekipit të tij.

Më shumë nga Premier League