La Liga

Video / Messi kap Ronaldo-n dhe pëson një dëmtim “horror”

Lionel Messi ka shënuar golin e 25-të kundër Sevilla-s duke barazuar Ronaldo-n për numrin më të madh të golave të shënuar ndaj një ekipi të La Liga-s. Por vetëm pak çaste më pas ka lënë pa frymë Camp Nou, duke dalë nga fusha i dëmtuar. Më poshtë keni videon e dëmtimit.

Ndërkohë më poshtë keni golin e shënuar përpara se të dëmtojej.

 

Më shumë nga La Liga