Champions League

Video: Momente çmendurie në Champions, fishekzjarr kundër arbitrit

Një moment çmendurie që mund të ishte kthyer në një tragjedi të vërtetë. Një fishekzjarrë është hedhur nga tifozët dhe për pak mund të kishte goditur arbitrin e ndeshjes. Gjithçka ka ndodhur gjatë sfidës së zhvilluar në Slloveni mes Maribor-Spartak Moskë. Protagonistët e takimit kanë qenë tifozët ultras të klubit rus të cilët kanë lëshuar një fishekzjarr drejt arbitrit gjerman Aytekin, i cili ka shpëtuar për pak.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Champions League